Facebook Instagram Youtube
Facebook

Політика безпеки

Під час відвідування нашого магазину Ваші дані залишаються в статистиці відвідування і використовуються нами лише для відстеження часу перегляду сторінок, для аналізу відвідуваності сторінок нашого сайту і не передаються нікому. Після реєстрації на сайті, Ваші персональні дані зберігаються на сервері, використовуються тільки для проваджень доставок електронних листів і замовлень, Ваші дані не передаються третім особам і не використовуються неправомірно.

Отримуючи доступ до сторінок сайту, Ви погоджуєтеся на наступні умови. Якщо Ви не згодні на нижче зазначення умови, Ви не маєте права на використання даного сайту. Використання Вами сайту означає, що Ви приймаєте нижченаведені умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами, просимо Вас залишити даний інтернет-сайт.

Дані умови використання (далі - Умови) одночасно є призначеним для користувача угодою інтернет-сайту (далі - Сайт). Сторонами Угоди є Адміністрація сайту та Користувач. Умови передбачають взаємні права та обов'язки, відповідальність Користувача і Адміністрації Сайту, а також регламентують надання Користувачем інформації для реєстрації на Сайті.

Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою. Використання Сайту означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди.

Користувач переглядає і завантажує матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

При реєстрації на Сайті і оформленні замовлень, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. Адміністрація сайту залишає за собою право розсилки наших аукціонних пропозицій на Ваш телефонний номер або адресу електронної пошти. Якщо Ви не хочете отримувати інформативні sms-повідомлення або електронні листи про акції та новини, зателефонуйте в центр прийому дзвінків і відмовтеся від розсилки або напишіть відмова від розсилки.

Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи ці Умови, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про себе відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та цілей їх обробки.