Facebook Instagram Youtube
Facebook

Гарантія і сервіс

Ви маєте право обміняти товар належної якості протягом чотирнадцяти календарних днів, не рахуючи дня купівлі відповідно до ст. 9 Закону України " Права споживача при придбанні товару"

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, cпоживчі властивості, та розрахунковий документ, виданий разом з проданим товаром.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає в продажі, ви маєте право придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або повернути кошти у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Менеджер зобовязаний у день надходження товару в продаж повідомити про це та здійснити обмін товару.

При поверненні товару розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші сплачені за товар повертаються в день повернення товару або в інший строк відповідно до домовленостей, але не пізніше ніж протягом семи днів.


Оформляючи замовлення, ви автоматично погоджуєтеся з роботою інтернет-магазину Сrystal Lamp.